Voľné pracovné pozície


Oznámenie o vyhlásení výberového konania na funkciu vedúci osobného úradu 

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky vyhlasuje užšie vnútorné výberové konanie na funkciu vedúci osobného úradu, Spr 10/2022. Lehota na podanie žiadosti spolu s požadovanými dokladmi je do 17.1.2022 (vrátane). Bližšie informácie k výberovému konaniu nájdete v priloženom dokumente (PDF na stiahnutie).Oznámenie o vyhlásení výberového konania na obsadenie 2 (dvoch) voľných miest sudcu NSS SR

Najvyšší správny súd Slovenskej republiky vyhlasuje výberové konanie na obsadenie 2 (dvoch) voľných miest sudcu Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky. Termín na podanie žiadosti spolu s požadovanými dokladmi je 25.10.2021 (vrátane). Bližšie informácie k výberovému konaniu nájdete (PDF na stiahnutie).


Oznámenie o vyhlásení výberového konania na obsadenie 6 (šiestich) miest predsedu senátu NSS SR

Najvyšší správny súd Slovenskej republiky vyhlasuje výberové konanie na obsadenie 6 miest predsedu senátu Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky. Termín na podanie žiadosti spolu s požadovanými dokladmi je 25.10.2021 (vrátane). Bližšie informácie k výberovému konaniu nájdete (PDF na stiahnutie).Oznámenie o prijatí do dočasnej štátnej služby

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky obsadzuje 13 voľných miest v dočasnej štátnej službe na funkciu hlavný štátny radca – asistent sudcu Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky, Spr 21/2021. Lehota na podanie žiadosti: do 20.07.2021 (vrátane). Bližšie informácie nájdete (PDF na stiahnutie).

PREDSEDA


JUDr. Pavol NAĎ

JUDr. Pavol Naď bol 18. mája 2021 vymenovaný prezidentkou Slovenskej republiky Zuzanou Čaputovou do funkcie predsedu Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky.

Viac o vedení súdu.

Rozhodnutia


Pojednávania


Kontakt


Najvyšší správny súd Slovenskej republiky
Trenčianska 56/A
821 09 BRATISLAVA 3

Podatelňa:
tel.: +421 2 321 33 250
e-mail: podatelna@nssud.sk